MMHASTA Graduates

Check out our graduates



Class 13

Darnell Venable
Service Technician
Edwin Scott
Service Technician
Kevin Smith
Service Technician
Malique DeRoche
Service Technician
Ramon Hancock
Service Technician
Royston Thomas
Service Technician
Steven Baldoni
Service Technician

Class 12

Cornelius Datwain Patterson
Service Technician
Cornelius Roberts-Bey
Service Technician
Dennis Johnson
Service Technician
Joy Patron
Service Technician
Nathaniel Fields
Service Technician
Nathaniel Roberts-Bey
Service Technician
Oluwaseun Aluko (Emmanuel)
Service Technician
Rahshamel Haney
Service Technician
Shawn Cromwell
Service Technician
Shodele Abidakun
Service Technician
Taiwo Asekunowo
Service Technician

Class 11

Ibukun Taiwo (Francis)
Service Technician
Ilesanmi Oyewole (Sami)
Service Technician
Kobie Wooden
Service Technician
Rashad Whitaker
Service Technician
Tori Fowlkes
Service Technician
Wesley Matthews
Service Technician
Zachary Tillett
Service Technician
Destiny Cunningham
Service Technician

Class 10

Carl Hollard
Service Technician
Dana West II
Service Technician
Davonte Williams-El
Service Technician
Dylan Wheeler
Service Technician
Jamiyu Ajiboye
Service Technician
Jammal Little
Service Technician
Jawan Crockett
Service Technician
Kevin Paige
Service Technician
Troy Davis
Service Technician

Class 9

Cortaz Griffin
Service Technician
Domonick Dry
Service Technician
Chris Wedington
Service Technician
Ayanna Davis
Service Technician

Class 8

Stephan A. Brown
Service Tech
Terrance Cole
Service Tech
Jeivaughn Gordon
Service Tech
Jared Hobbs
Service Tech
Lamont Lane
Service Tech
Kirill Sergeev
Service Tech
Emmanuel Thomas
Service Tech
Mark Velasquez
Service Tech
Ethan Yeager
Service Tech

Class 7

Anthony Jacobs
Service Tech
Brandon Campbell
Service Tech
Corey Alston
Service Tech
Daquan Jobes
Service Tech
James Sanders
Service Tech
James Taylor
Service Tech
Jordan Mitchell
Service Tech
Junior Gordon
Service Tech
Kenneth Harvey
Service Tech
Kyree Jones
Service Tech

Class 6

Aaron Smith
Asante Dyer
Darius Muse
Devon Forrest
Garry Wilson
James Jenifer
James Skinner
Keyontay Dunaway
Lamont Butler
Michael Hoyte
Perry Price
Shane Jones

Class 5

Dandre Burke
Pierre Cole
Silas Davis
Jaimison Lloyd
Jamonson Miller
Earic Parker
Shane Saunders
Christian Williams

Class 4

Marcus Allen
Terry Anderson
Christopher Blair
Carlos Boseman
Donald Graves
Daniel Gregory
Kwamein Hammond
Calixto Herrera
Gregory Skinner
Carl Smith
Christopher Vaughan

Class 3

Maarufu Allston
Ryan Banks
James (Eddie) Brown
Michael Dougherty
Antonio Ferguson
Michael Whalen

Class 2

Oluwatosin (BAM) Bamidele
Christopher Infussi
Jahwaiian Haney
Rashawn Keys
Anton McCray
Davon Roberts
Louis Upsher Jr.

Class 1

Lynn Allen
Service Tech
Jessie Beaver, III
Service Tech
Clifton Burris
Service Tech
Christopher Custis
Service Tech
Carl Skipper
Service Tech
Keyon Donovan
Service Tech